VI BIEG ZIMOWY PO WPN


VI Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym "Policz się z cukrzycą"odbędzie się 12 stycznia 2020 r. w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bieg ma charakter charytatywny. Cześć wpisowego zostaje przekazana do sztabu. Trasa: 10 km – biegnie malowniczymi zakątkami Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na mecie nie zabraknie dla Was medalu, koca termicznego, ciepłego posiłku, rozgrzewających napoi oraz ogniska. Start oraz meta usytuowane są na kąpielisku Glinianki. Przy biurze zawodów nie zabraknie również Wielkiego WOŚPowego SERCA, na którym każdy darczyńca będzie mógł złożyć swój podpis.

Limit uczestników biegu: 400 osób

Start: godz. 12:00

Limit czasu 1h 30 min.

Opłata:

- do dnia 09.01.2020 - 40 zł płatne na konto w momencie zapisów

Istnieje możliwość zakupu Karnetu za udział w trzech biegach V Biegowego Mosińskiego Grand Prix. Opłata wynosi 110 zł za trzy biegi Zakup karnetu możliwy jest do dnia 30.12.2019.

Podczas 6 Biegu Zimowego odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W czasie odbioru pakietu startowego w biurze zawodów będzie znajdowała się puszka WOŚP do której można wrzucić dobrowolny datek.