7 Bieg „Elegant na 5” przeniesiony na rok 2021

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju związaną z epidemią COVID-19, jesteśmy zmuszeni przenieść 7 Bieg „Elegant na 5”, który miał się odbyć 16 sierpnia br. na kolejny rok. Nowa data biegu to 23 maja 2021 r. Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję. Na dzień dzisiejszy ze względów prawno-organizacyjnych nie ma możliwości zorganizowania imprezy masowej oraz biegu ulicami miasta przy udziale kibiców.

Obecna lista zawodników oraz wpłaty tych osób zostaną automatycznie przeniesione na rok 2021. Osoby, które chcą otrzymać zwrot za bieg, proszone są o zgłoszenie tego faktu na adres: osir@mosina.pl. W treści e-maila prosimy podać:
– imię i nazwisko zawodnika
– datę przelewu
– numer konta do zwrotu

Osoby, które zakupiły karnet, w przypadku ubiegania się o zwrot za 7 Bieg „Elegant na 5”, otrzymają zwrot proporcjonalny za jeden bieg w wysokości 34 zł. W przypadku przeniesienia opłaty na przyszły rok będzie możliwość zakupienia karnetu na dwa biegi w promocyjnej cenie.

Jednocześnie informujemy, że na dzień dzisiejszy termin „V KonstatyNOVEJ DYCHY” – 11.10.2020 – zostaje podtrzymany, podobnie jak termin festiwalu biegowego „Króla Parku” – 19-20.09.2020 r.