Komunikat – utrudnienia w ruchu

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW I GOŚCI GMINY MOSINA

Organizatorzy Dni Rzeczypospolitej Mosińskiej 2018 informują, że głównym terenem obchodów i uroczystości będzie  PLAC 20 PAŹDZIERNIKA.

Wszystkie imprezy plenerowe odbędą się w dniach 26 i 27 maja 2018 r. Ze względu na wykorzystanie parkingów oraz niektórych ciągów komunikacyjnych nastąpią w tych dniach utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu drogowego:

  1. PARKING GŁÓWNY NA PLACU 20 PAŹDZIERNIKA oraz PARKING W OBRĘBIE URZĘDU MIEJSKIEGO będą nieczynne od godz. 20:00 w dniu 24 maja do godz. 23:30 w dniu 27 maja 2018 r.;
  2. Pozostałe miejsca parkingowe na Placu 20 Października będą nieczynne w dniach 25-27 maja 2018 r.;
  3. Ul. KROTOWSKIEGO, na odcinku od ronda do Placu 20 Października będzie okresowo zamykana dla ruchu kołowego;
  4. Pozostałe ulice w obrębie Placu 20 Października będą okresowo zamykane dla ruchu kołowego;
  5. W dniu 27 maja br., w godz. 10:00 – 12:00, podczas biegu „ELEGANT NA 5” nastąpią czasowe zamknięcia dróg w rejonie ulic:

PLAC 20 PAŹDZIERNIKA, NIEZŁOMNYCH, WAWRZYNIAKA, STRZELECKIEJ, KRASICKIEGO, LESZCZYŃSKIEJ, ŚREMSKIEJ, KOLEJOWEJ, DWORCOWEJ.

PROSIMY ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

Serdecznie prosimy o rezygnację /w miarę możliwości/ z wjazdu pojazdami mechanicznymi w rejon organizacji imprez plenerowych oraz o wyrozumiałość i stosowanie się do wskazań służb porządkowych. Jednocześnie prosimy o korzystanie z parkingów na ulicach Dworcowej, Rzecznej i Strzeleckiej, przy hali sportowej OSiR w Mosinie /ul. Szkolna 1/, przy Targowisku Miejskim oraz sąsiedztwie kościoła parafialnego i cmentarza.

Dziękujemy