Wytyczne na czas trwania zawodów

Wchodzimy w żółtą strefę.

➡️ Drodzy zawodnicy – Bieg V KonstantyNOVA 10 odbędzie się planowo – 11.10.2020 r. w Nadleśnictwie Konstantynowo.- start.godz.11.00

➡️ Zawody odbędą się bez udziału publiczności. Żadne osoby poza zawodnikami, służbami, organizatorami oraz wolontariuszami nie będą miały wstępu na teren miasteczka biegowego.

➡️ Drodzy kibice relacje z zawodów będziemy na bieżąco umieszczać na naszym FB: @mosinskiegp

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, możecie im pogratulować, wesprzeć i życzyć powodzenia pisząc komentarz lub lajkujac posty.

➡️ Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa oraz ust podczas przemieszania się oraz w biurze zawodów. Na teren zawodów nie zostaną wpuszczone osoby, które nie stosują się do wyżej wymienionego nakazu.

Co ważne, zwolnione z tego obowiązku są jedynie osoby, które posiadają zaświadczenie lekarskie lub dokument, który potwierdza niepełnosprawność.

➡️ Zawodnicy nie muszą zasłaniać nosa oraz ust podczas rozgrzewki oraz trwania biegu.

Podczas rozgrzewki starajcie się utrzymać bezpieczną odległość – 1,5 m.

➡️ Obowiązkowa dezynfekcja rąk.

➡️ Pamiętajcie, że na punkcie z wodą oraz na mecie nie będzie kubeczków jednorazowych – każdy z Was musi mieć swój kubek/bidon/bukłak na wodę.

 

Najważniejsze jest dla nas sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów. Prosimy o zastosowanie się do bieżących obostrzeń.

 

#bezpiecznybieg #dbamosiebie #dbamoinnych #biegnędlatychconiemogą